Rancho Das Verbenas Campos Do Jordao
| WiFi Wi-Fi | Indtjekning/Udtjekning Hurtig ind-/ udtjekning | Aktiviteter Ridning Cykling Vandreture |
| Børnevenlig Legeområde til børn | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Rancho Das Verbenas Campos Do Jordao har 4 værelser og ligger mindre end 25 minutters gåtur fra Campos do Jordão Convention Center. Denne indkvartering tilbyder adgang til en terrasse.
Denne villa til 10 gæster ligger ved siden af Beto Perroy. Under en rejse på 2 km kan du finde Campos do Jordao Tennisklub. Harry Pisek og Dois Rios som serverer en bred vifte af retter, kan nås inden for 5 minutters gang.
Der er 3 badeværelser.
Et fuldt udstyret køkken er til rådighed på stedet. Emilio Ribas togstation ligger 25 minutters gåafstand. Aktive gæster vil sætte pris på cykling tilgængelige at diversificere deres ophold.
- Lokale seværdigheder
- Capivari1,8 km
- Baden Baden Beer House1,8 km
- Svævebane1,5 km
- Belvedere1,3 km
- Aspen Mall1,8 km
- Lufthavne
- Sao Jose Dos Campos Lufthavn90 km
- Togstationer
- Emilio Ribas Train Station2,1 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Privat ind-/ udtjekning
- Hurtig ind-/ udtjekning
- Receptionistskranke
- Kæledyr tilladt
- Bagageopbevaring
Måltider og drinks
- Tørretumbler
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Udendørs spiseområde
- Picnic område/ Borde
- Middag
Aktiviteter og afslapning
- Have
- Vandreture
- Ridning
- Cykling
Services
- Lufthavnstransport (mod tillægsgebyr)
- Udflugtsassistance/Billetbestilling
- Dagligvare shopping service
På værelset
- Varme
- Dagligstue
- Terrasse
- Havemøbler
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Vaskemaskine
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
- Brætspil
- Legeområde til børn
- Parketgulv
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Finder jeg en parkeringsplads på Rancho Das Verbenas Campos Do Jordao villa?
Gæster på Rancho Das Verbenas Campos Do Jordao villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor meget koster det at booke Rancho Das Verbenas Campos Do Jordao villa?
Den gennemsnitlige pris i Rancho Das Verbenas Campos Do Jordao villa er 227$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Rancho Das Verbenas Campos Do Jordao villa?
Du kan bo på Rancho Das Verbenas Campos Do Jordao villa med dit kæledyr.